JO17, JO13 en JO12 winnen prestigieuze Regio Cup - V.V. Nagele

JO17, JO13 en JO12 winnen prestigieuze Regio Cup

JO17, JO13 en JO12 winnen prestigieuze Regio Cup

29 juni 2021 22:00


Doordat er weer wedstrijden mochten worden gespeeld organiseerde de KNVB in de maand juni een Regio Cup voor de jeugdteams. Een aantal teams gingen als allereerste winnaar van deze hopelijk eenmalige Regio Cup de geschiedenisboeken in. Nagele JO17, JO12 en JO13 wisten allen namelijk bovenaan in de poule te eindigen. Ook JO8 en JO10 boekten een aantal mooie resultaten.

Nagele JO17 was goed op dreef en sleepte de cup met de grote oren overtuigend binnen. In vier wedstrijden werd evenzo vaak gewonnen. CVVO (5-3), Wolvega (0-4), Lemmer (8-4) en afgelopen zaterdag Tonego (5-2) moesten allen het onderspit delven. 

JO13 hield huis in de poule. Kuinre werd met 0-16 verslagen en Espel werd met 11-1 aan de zegekar gebonden. Dit betekent dat de cup het team niet meer kan ontgaan. Of de overige tegenstander nog durft is de vraag.

Ook JO12 liet zien over alle facetten te beschikken die voetbal zo leuk maakt. Met attractief voetbal, heerlijk positiespel, een fitte selectie, een goed wisselbeleid, de juiste tactische aanpassingen, teamspirit, werklust en geloof in eigen kunnen werden heerlijke wedstrijden op de mat gelegd. Ook durfden de coaches de spelers met status te wisselen indien ze een lome indruk maakten of veel balverlies leden. De buitenlandse pers kwam superlatieven tekort en verwees naar de oh zo mooie Hollandse School die ze op het afgelopen EK zo hadden gemist en wat een roemloos afscheid betekende. JO12 won van Blokzijl (8-2), speeld gelijk bij CVVO (8-8) en won vanavond met 3-7 bij Blokzijl en veroverde volgens onze statistieken daarmee de Regio Cup.

JO10 speelde spannende wedstrijden. Van Oldemarkt werd verloren met 5-4, winst was er tegen Creil Bant (7-5) en gelijk gespeeld werd er tegen Lemmer (4-4). Afgelopen zaterdag was de laatste wedstrijd uit bij Tollebeek die met 5-2 verloren ging.

JO8 tenslotte speelde twee wedstrijden. Verlies was er tegen RKO (7-9) en men sloot af met een spectaculair 5-5 gelijkspel tegen Creil Bant. 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!